EST1040T331MDGA
MFR.Part #
EST1040T331MDGA
JLCPCB Part #
C2043369
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.152Ω 290mA 330uH 610mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS