CKP2012N1R5M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CKP2012N1R5M-T
JLCPCB Part #
C2043505
Package
0805
Description
1.5uH 200mΩ 800mA ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS