CK21253R3M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CK21253R3M-T
JLCPCB Part #
C5596194
Package
0805
Description
130mA 20@10MHz 3.3uH 41MHz 430mΩ ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS