CK21251R0M-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CK21251R0M-T
JLCPCB Part #
C1329717
Package
0805
Description
1uH 20@10MHz 220mA 260mΩ 75MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS