CBMF1608T220K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBMF1608T220K
JLCPCB Part #
C223164
Package
0603
Description
1.3Ω 22uH 70mA 70mA ±10% 0603 Power Inductors ROHS