CBL2012T2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBL2012T2R2M
JLCPCB Part #
C2044249
Package
0805
Description
2.2uH 440mA 440mA 507mΩ Wirewound Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS