CBC3225T100KRV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBC3225T100KRV
JLCPCB Part #
C2046337
Package
1210
Description
10uH 172.9mΩ 720mA 900mA ±10% 1210 Power Inductors ROHS