CBC2518T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBC2518T100K
JLCPCB Part #
C271756
Package
1007
Description
10uH 360mΩ 480mA 480mA ±10% 1007 Power Inductors ROHS