CBC2012T470MV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBC2012T470MV
JLCPCB Part #
C3224548
Package
0805
Description
115mA 120mA 47uH 7.54Ω ±20% 0805 Power Inductors ROHS