CBC2012T2R2MV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CBC2012T2R2MV
JLCPCB Part #
C1329758
Package
0805
Description
2.2uH 429mΩ 485mA 530mA ±20% 0805 Power Inductors ROHS