CB2518T101M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CB2518T101M
JLCPCB Part #
C223205
Package
1007
Description
100uH 2.1Ω 60mA 60mA ±20% 1007 Power Inductors ROHS