CB2518T100KV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CB2518T100KV
JLCPCB Part #
C6138452
Package
1007
Description
10uH 250mA 325mΩ ±10% 1007 Power Inductors ROHS