CB2016T6R8M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CB2016T6R8M
JLCPCB Part #
C2041957
Package
0806
Description
300mA 455mΩ 6.8uH ±20% 0806 Power Inductors ROHS