CB2016T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CB2016T1R0M
JLCPCB Part #
C2041939
Package
0806
Description
117mΩ 1uH 600mA ±20% 0806 Power Inductors ROHS