CB2012T680M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CB2012T680M
JLCPCB Part #
C223177
Package
0805
Description
140mA 68uH 6Ω 70mA Wirewound Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS