CB2012T2R2M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CB2012T2R2M
JLCPCB Part #
C90311
Package
0805
Description
2.2uH 299mΩ 410mA 770mA Wirewound Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS