CAL45TB8R2K
MFR.Part #
CAL45TB8R2K
JLCPCB Part #
C19358181
Description
1.9A 110mΩ 8.2uH ±10% Plugin,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS