CAL45TB6R8K
MFR.Part #
CAL45TB6R8K
JLCPCB Part #
C19484090
Description
2A 6.8uH 97mΩ ±10% 插件,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS