CAL45TB1R5K
MFR.Part #
CAL45TB1R5K
JLCPCB Part #
C19304396
Description
1.5uH 3A 41mΩ ±10% 插件,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS