CAL45TB1R2K
MFR.Part #
CAL45TB1R2K
JLCPCB Part #
C19291049
Description
1.2uH 3.2A 39mΩ ±10% 插件,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS