CAL45TB182K
MFR.Part #
CAL45TB182K
JLCPCB Part #
C19608941
Description
1.8mH 120mA 27Ω ±10% Plugin,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS