CAL45TB120K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CAL45TB120K
JLCPCB Part #
C19625097
Package
Plugin,D4.4xL8mm
Description
1.45A 12uH 170mΩ ±10% Plugin,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS