CAL45TB100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
CAL45TB100K
JLCPCB Part #
C19345224
Package
Plugin,D4.4xL8mm
Description
1.7A 10uH 140mΩ ±10% 插件,D4.4xL8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS