BRL3225T470K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRL3225T470K
JLCPCB Part #
C524993
Package
1210
Description
1.2Ω 390mA 420mA 47uH ±10% 1210 Power Inductors ROHS