BRL3225T101M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRL3225T101M
JLCPCB Part #
C5578012
Package
1210
Description
100uH 2.5Ω 250mA 270mA ±20% 1210 Power Inductors ROHS