BRL2012T680M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRL2012T680M
JLCPCB Part #
C223142
Package
0805
Description
100mA 100mA 68uH 7.54Ω ±20% 0805 Power Inductors ROHS