BRL1608T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRL1608T100M
JLCPCB Part #
C92970
Package
0603
Description
10uH 170mA 170mA 2Ω ±20% 0603 Power Inductors ROHS