BRC2518T150M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRC2518T150M
JLCPCB Part #
C6135301
Package
1007
Description
15uH 430mΩ 550mA 760mA ±20% 1007 Power Inductors ROHS