BRC2518T101K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRC2518T101K
JLCPCB Part #
C2044371
Package
1008
Description
100uH 190mA 3.6Ω 300mA ±10% 1008 Power Inductors ROHS