BRC2016T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRC2016T1R0M
JLCPCB Part #
C223148
Package
0806
Description
1.1A 1.35A 1uH 85mΩ ±20% 0806 Power Inductors ROHS