BRC2012T2R2MD
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BRC2012T2R2MD
JLCPCB Part #
C223146
Package
0805
Description
1.1A 143mΩ 1A 2.2uH ±20% 0805 Power Inductors ROHS