BKP2125HS331-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BKP2125HS331-T
JLCPCB Part #
C478844
Package
0805
Description
1 1.5A 330Ω@100MHz 75mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS