BKP1608HS181-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BKP1608HS181-T
JLCPCB Part #
C454083
Package
0603
Description
1 1.5A 180Ω@100MHz 75mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS