BKP1005HS221-T
MFR.Part #
BKP1005HS221-T
JLCPCB Part #
C92877
Description
-55℃~+85℃ 1 200mΩ 220Ω@100MHz 800mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS