BK32164M102-T
MFR.Part #
BK32164M102-T
JLCPCB Part #
C2661506
Package
SMD-8P,1.6x3.2mm
Description
100mA 1kΩ@100MHz 4 800mΩ ±25% SMD-8P,1.6x3.2mm Ferrite Beads ROHS