BK32164L121-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK32164L121-T
JLCPCB Part #
C7086768
Package
SMD-8P,3.2x1.6mm
Description
120Ω@100MHz 4 550mΩ SMD-8P,3.2x1.6mm Ferrite Beads ROHS