BK20104S431-T
MFR.Part #
BK20104S431-T
JLCPCB Part #
C3716499
Package
SMD-8P,2x1mm
Description
4 430Ω@100MHz 550mΩ SMD-8P,2x1mm Ferrite Beads ROHS