BK20104M601-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK20104M601-T
JLCPCB Part #
C524966
Package
0804
Description
-55℃~+125℃ 100mA 4 600Ω@100MHz 700mΩ ±25% 0804 Ferrite Beads ROHS