BK1608LL121-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK1608LL121-TV
JLCPCB Part #
C454080
Package
0603
Description
1 120Ω@100MHz 300mA 500mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS