BK1608HW121-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK1608HW121-T
JLCPCB Part #
C524955
Package
0603
Description
1 120Ω@100MHz 150mΩ 600mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS