BK1005HS100-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
BK1005HS100-T
JLCPCB Part #
C90331
Package
0402
Description
1 10Ω@100MHz 1A 30mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS