AQ1055N6S-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
AQ1055N6S-T
JLCPCB Part #
C2051175
Package
0402
Description
200mΩ 4GHz 5.6nH 550mA 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS