TSUP10M60SH S1G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSUP10M60SH S1G
JLCPCB Part #
C3028990
Package
TO-277
Description
10A 250uA@60V 60V 610mV@10A Independent TO-277 Schottky Diodes ROHS