TSU2M60H
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSU2M60H
JLCPCB Part #
C7128526
Package
SMD
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100uA@60V 2A 60V 770mV@2A 80A SMD Schottky Diodes ROHS