TST30L100CW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TST30L100CW
JLCPCB Part #
C3757350
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 200A 200uA@100V 30A 820mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS