TST20U60C
MFR.Part #
TST20U60C
JLCPCB Part #
C3758731
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 120A 20A 300uA@60V 60V 630mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS