TST20U100C
MFR.Part #
TST20U100C
JLCPCB Part #
C3757242
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 500uA@100V 790mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS