TST10H120CW
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TST10H120CW
JLCPCB Part #
C6561295
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100A 100uA@120V 10A 120V 790mV@5A TO-220AB Schottky Diodes ROHS