TSPB15U100S
MFR.Part #
TSPB15U100S
JLCPCB Part #
C3760157
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 150A 15A 250uA@100V 700mV@15A TO-277 Schottky Diodes ROHS