TSP3H150S S1G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSP3H150S S1G
JLCPCB Part #
C3759890
Package
TO-277A
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100uA@150V 150V 3A 860mV@3A 90A TO-277A Schottky Diodes ROHS